استقلال ، ماشین بدون سوخت

استقلال ، ماشین بدون سوخت

استقلال ماشین‌لوکسی است که بنزین ندارد!

 

وضعیت مالی باشگاه استقلال ,باشگاه استقلال

سرمربی تیم استقلال گفت: استقلال مثل یک ماشین لوکس است که بنزین ندارد.

امیر قلعه‌نویی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مسئولان برگزاری مسابقه تشکر می‌کنم،‌ امروز همه چیز خوب بود؛ کیفیت زمین، هماهنگی‌های انجام شده و همه چیز در شرایط خوبی بود. من بعد از ۲۵ سال دوستم ناظم را امروز دیدم که این قضیه خیلی خوشحال کننده بود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد انحلال تیم‌های ریشه‌دار و با سابقه‌ای مثل بانک ملی تصریح کرد: این اتفاق در فوتبال ما زیاد افتاده و می‌افتد. وقتی کار دست اهل فن نباشد و آدم‌های چسبیده که از جنس فوتبال نیستند و افرادی که در یک سال به اندازه ۱۵ سال مصاحبه می‌کنند، حضور داشته باشند کار از این بهتر نمی‌شود و آن وقت است که می‌بینیم تیم‌های ریشه‌داری مثل بانک ملی و خیلی از تیم‌های دیگر کم کم از بین می‌روند.

سرمربی استقلال در مورد عملکرد تیمش مقابل سایپا خاطرنشان کرد: من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. امروز شاهد یک فوتبال معرفتی از سوی آنها بودیم و تک تکشان به خوبی جنگیدند و خدا را شکر توانستیم نتیجه بگیریم. جا دارد به فیرات هم تبریک بگویم که تیمش فوتبال خوبی ارائه داد.
او افزود: استقلال مثل یک ماشین لوکس است که بنزین ندارد. ما در فصل بدنسازی درگیر مسابقات لیگ قهرمانان و اردوهای تیم ملی بودیم و آن ۶ هفته را از دست دادیم. بازیکنان ما از لحاظ بدنی از همان ابتدای فصل مشکل داشتند و همه دیدند که ما یک بار هم با تیم کامل مقابل حریفان قرار نگرفتیم.

مطالب مرتبط با استقلال ، ماشین بدون سوخت: