راه از بین بردن خال های صورت

خال های صورت

روش های نابودی خال های صورت

از بین بردن خال های صورت,خال های صورت

 

 

اگر به دنبال راهی برای از بین بردن خال های موجود در صورتتان هستید در این مطلب در بخش سلامت سایت بحث آزاد با ما با راه و روش های از بین بردن خال های صورت همراه شوید.


روش اول
هر روز صبح ، بعد از بیدار شدن از خواب مقداری عسل خالص روی خالهایتان بمالید . شبها قبل از خواب نیز این کار را انجام دهید. از آنجایی که این روش از بین بردن خال احتیاج به آمادگی ندارد ، خیلی متداول است و تعداد زیادی از آن استفاده می کنند . اگر از این روش استفاده می کنید نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که این کار را باید هر روز و بصورت متوالی انجام دهید زیرا در صورتی که با وقفه این کار را انجام دهید دوره درمان خال های شما طولانی تر می شود.

روش دوم
مقداری عسل روی خال مورد نظرتان بمالید و بصورت دوران ماساژ دهید . سپس یک چسب زخم روی آن قرار دهید تا در طول روز مرطوب باقی بماند. از این روش از بین بردن خال را هر روز فقط یکبار انجام دهید زیرا تکرار مجدد آن در طول یکروز ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوستتان شود.

روش سوم
هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خالتان بگذارید . برای مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می شود که منافذ پوست و خال باز شود و در نتیجه عسل بیشتر جذب شود . بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص را روی خال بمالید و روی آن را با چسب زخم بپوشانید تا در طول شب به ملافه یا لباس شما مالیده نشود.

روش چهارم
مقداری عسل را حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه در ماکروفر گرم کنید و با استفاده از انگشت اشاره و انگشت میانی مقدر از این عسل گرم شده را با قدرت روی خالتان بمالید. گرم کردن عسل هم مثل استفاده از حوله گرم باعث باز شدن منافذ می شود.

مطالب مرتبط با راه از بین بردن خال های صورت:
نام: آرمین
تاریخ: ۱ شهریور ۱۳۹۲
پاسخ

در روش دوم چسب باید چند دقیقه یا چند ساعت روی خال بمونه و منظور از عسل خالص چه نوع عسلیه لطفا جوابمو بدید خیلی برام مهمه ممنون ازسایت خوبتون.

نام: سعید
تاریخ: ۱ شهریور ۱۳۹۲
پاسخ

حدود ۱ ساعت
عسل چند نوع مختلف دارهو بیشتر عسل هایی که در شهرها فروخته میشن ناخالصه